Kalendář akcí

PŘEHLÍDKA NA PLESE V DAMNICÍCH

Spolek Damnických Patriotů Vás zve na Společenský ples v sobotu 15.2.2020 ve 20 hodin v Kulturním domě v Damnicích. V průběhu večera se bude konat přehlídka historických kostýmů. K tanci a poslechu hraje skupina Nota Bene Band. Můžete se těšit na krásné šaty, skvělou hudbu a bohatou tombolu....
Celý článek

Promenáda centrem Prahy

Ve čtvtek 12.9.2019 ve 13 hodin se bude konat volná promenáda dobových kostýmů Prahou. Budeme vycházet z Malostranské Besedy po náměstí na Karlův most a následně uličkami k Orloji. Přijďte se za námi podívat, vyfotit a pobavit. Těšíme se na Vás.
Celý článek

Focení pod Pálavou

V úterý 20.8.2019 v 16 hod. proběhne focení v historických kostýmech ve vinohradech v Pavlově. Pokud budete mít zájem se na nás podívat, jste srdečně zváni.  
Celý článek

PROMENÁDA PŘI FILMOVÉM FESTIVALU V KARLOVÝCH VARECH

Ve dnech 2. až 4. 7. se koná Filmový festival v Karlových Varech a při této příležitosti se bude konat na kolonádě promenáda v historických kostýmech Jarky Polnické. Začátek je ve 12 hodin a promenáda se bude konat po všechny dny. Moc se na Vás těšíme.
Celý článek

PŘEHLÍDKA DOBOVÝCH KOSTÝMŮ NA ZÁMKU V BŘEŽANECH

V neděli 30. června 2019 se koná na zámku Břežany Duhový den spojený s výročí 200 let od založení zámeckých zahrad. A při této příležitosti se bude konat přehlídka historických kostýmů ve 13:30 hod. Budete mít možnost se s nami vyfotit v zameckých prostorách. Moc se těšíme a věříme, že si tuto...
Celý článek

PROMENÁDA PŘI FILMOVÉM FESTIVALU V KARLOVÝCH VARECH

Ve dnech 3. a 4. 7. se koná Filmový festival v Karlových Varech a při této příležitosti se bude konat na kolonádě promenáda v historických kostýmech Jarky Polnické. Začátek je v 11 hodin a promenáda se bude konat po oba dva dny. Moc se na Vás těšíme.
Celý článek

PŘEHLÍDKA DOBOVÝCH KOSTÝMŮ V POHOŘELICÍCH

V neděli 10. června se při Slavnostech města Pohořelic bude konat přehlídka historických kostýmů s tanečnicemi z Country klubu, který vede paní Irena Mitošinková. Začátek je ve 13:20 před sportovní halou Pohořelic. Těšíme se na Vás.  
Celý článek